Soukromí a bezpečnost

Vaše data jsou zabezpečená! Přečtěte si, jak sledujeme tato data, abychom zaručili vaše soukromí, abyste mohli bezpečně používat naše systémy.

Proč ukládáme data?
Naše webové stránky můžete použít k vyhledávání a komunikaci s ostatními na základě konkrétního požadavku. Například: chcete pomoc v domácnosti v Amsterdamu. Poté, co dokončíte registraci, uložíme některé informace, abychom vám mohli správně pomoci. Naše systémy zaregistrují váš požadavek a na základě tohoto požadavku vyhledají na základě uložených údajů další, kteří splní to, co hledáte. Musíme také být schopni vás znovu kontaktovat a provádět platby vaším jménem, takže potřebujeme vaše kontaktní údaje. Veškerá data, která uchováváme, jsou nezbytná pro správné poskytování požadované služby. Údaje se používají pouze pro vaše požadavky a pro žádné jiné účely.
Jaké údaje jsou veřejné?
V okamžiku, kdy vytvoříte reklamu, ji ostatní návštěvníci po cíleném vyhledávání najdou. Nikdy nezobrazujeme vaši adresu a kontaktní údaje.
Jaké údaje ukládáme?
Vaše jméno a adresa. Kontaktní informace, jako je e-mail, sociální média a telefonní číslo. A veškerá komunikace prostřednictvím a s naším systémem.
Co se stane s mými údaji, pokud pozastavím svůj účet?
Vaše data se jednoduše uloží, když chcete účet znovu aktivovat. Vaše reklama bude z našeho webu odstraněna. Jediná věc, kterou ostatní nadále uvidí, jsou konverzace, které jste s nimi vedli.
Co bude i nadále moje v systému, když zruším svůj účet?
Když je účet zrušen, veškerá předchozí komunikace zůstane k dispozici ostatním lidem. Všechna ostatní data jsou přepsána a nelze je poté přečíst ani obnovit.
Kdo další má přístup k mým údajům?
Pro poskytovatele služeb vytváříme webovou stránku, kterou mohou prohlížet návštěvníci webových stránek. Při vytváření stránky určíte, která data se zobrazí a jaký je jejich obsah. Po deaktivaci nebo uzavření účtu již tyto informace nebudeme zobrazovat. Je možné, že vyhledávače jako Google, Yahoo a Bing mají stále kopie těchto stránek. Navštivte webové stránky těchto vyhledávačů a zjistěte, jak tam smazat data. Všichni uživatelé našich systémů mohou navíc kopírovat veřejná data, která jste poskytli. Společnosti, které používáme k odesílání e-mailů a textových zpráv, obdrží e-mailovou adresu a telefonní číslo a obsah zprávy, která vám bude zaslána.
Jsi v bezpečí?
Snažíme se, abychom byli co nejbezpečnější. Děláme to pečlivým zvážením toho, kdo a kdy může vidět, která data. Používání osvědčených metod pro práci se softwarem a daty. Tím, že je aktuální a nechybí aktualizace zabezpečení. Pracujeme pouze se šifrovanými informacemi a necháváme naše webové stránky automaticky denně kontrolovat bezpečnost.
Jak smazat moje data?
Chcete-li svá data smazat, použijte tlačítko "Zavřít účet" na stránce Profil Všechna vaše data budou poté odstraněna a účet bude uzavřen. Případně nás můžete kontaktovat s žádostí o odstranění vašich údajů pomocí Kontaktní formulář nebo e-mailu info@juanpescador.com.
Dotazy nebo připomínky?
Kontaktujte nás s otázkami nebo komentáři o fungování systému a použití vašich údajů.
Najděte svou pomoc