Ochrana osobních údajů a zabezpečení

Vaše údaje jsou vaše! Přečtěte si, jak tyto údaje sledujeme, aby vaše soukromí bylo zaručeno a abyste mohli bezpečně používat naše systémy

Proč ukládáme data?

Pomocí našeho webu můžete vyhledávat a komunikovat s ostatními podle konkrétního přání. Jako příklad: v Amsterdamu potřebujete domácí pomoc. Po dokončení registrace ukládáme některé informace, které vám pomohou správně. Naše systémy registrují vaše přání a na základě tohoto přání hledají další, kteří podle uložených dat splňují také to, co hledáte. Musíme být také schopni vás znovu kontaktovat, abychom potřebovali kontaktní informace a zda budeme muset provádět platby ve vašem zastoupení nebo pro vás. Všechna data, která ukládáme, jsou nezbytná pro správné doručení požadované služby. Data se používají pouze pro vaše přání a pro žádný jiný účel.

Které údaje jsou veřejné?

V okamžiku, kdy vytvoříte reklamu, ji mohou vyhledávat jiní návštěvníci po cíleném vyhledávání. Nikdy nezobrazujeme adresu a kontaktní údaje.

Jaké informace ukládáme

Vaše jméno a adresa. Kontaktní informace, jako je pošta, sociální média a telefonní číslo. A veškerou komunikaci prostřednictvím našeho systému.

Co se stane s mými daty, pokud dočasně zastavím svůj účet:

Vaše data budou i nadále ukládána, pokud chcete aktivovat účet znovu. Vaše reklama bude z našeho webu odstraněna. Jediná věc, kterou ostatní mohou i nadále vidět, jsou rozhovory, které jste měli s ostatními.

Co zbylo v systému, když zavřu svůj účet

Když je účet uzavřen, komunikace zůstává na druhé straně jasná. Všechna ostatní data jsou přepsána a nelze je číst nebo obnovit.

Kdo jiný může používat mé údaje?

Pro poskytovatele služeb vytvoříme webovou stránku, kterou si návštěvníci webu mohou prohlédnout. Při vytváření stránky zjistíte, která data se zobrazují a co je obsah. Po vložení účtu do neaktivního nebo uzavřeného stavu tyto informace již nebudeme zobrazovat. Je možné, že vyhledávače jako Google, Yahoo a Bing stále mají kopie těchto stránek. Navštivte webové stránky těchto vyhledávačů a zjistěte, jak je můžete vymazat. Navíc všichni uživatelé našich systémů mohou zkopírovat veřejná data, která jste prezentovali. Společnosti, které používáme k odesílání e-mailů a textových zpráv, obdrží od nás e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a obsah zprávy, která vám byla zaslána.

Jste v bezpečí?

Děláme vše pro to, abychom byli co nejbezpečnější. Děláme to pečlivým zvážením toho, kdo zjistí, která data v jaké době. Použitím osvědčených metod pro práci se softwarem a daty. Tím, že jste aktualizováni a chyběli jste aktualizaci zabezpečení. Tím, že pracujeme pouze se šifrovanými informacemi a automaticky kontrolujeme naše webové stránky denně kvůli zabezpečení.

Otázky a / nebo poznámky

Vezměte kontaktu z nás s dotazy nebo připomínky k fungování systému a používání vašich údajů.